KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13857456
nr 1385 7456
Oidentifierad konstnär. Signerad, Danmark. Olja på duk, 66x97cm, yttermått inklusive ram: 80x110cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:22:48
21/3 16:46:19
300 kr
22/3 20:16:41